Bureau Kabelgoot HZ 49 L
Voordelen volgens de kabelmanagement specialist
Nette opgeruimde werkplek met goed georganiseerde kabel.
Een werkplek waar de bekabeling los hangt onder het bureau is heel erg slordig. Bovendien totaal niet nodig. Je kunt eenvoudig een bureau kabelgoot monteren onder je bureau. Alle bekabeling, een stekkerdoos, een dockingstation of een splitter of switch kwijt in de kabelgoot en al je kabels. Zo heb je een nette opgeruimde werkplek
Voorzien van gesloten deel en open kabel tray
Deze kabelgoot is voorzien van een vrijwel gesloten deel waar je netjes de bekabeling in kunt liggen, zodat het echt goed uit zicht is. Aan de zijkanten is hij voorzien van gleuven waar je het kabeltje dan op vrijwel elk gewenst punt uit de goot kunt brengen en zo naar de apparatuur kunt leiden om aan te sluiten.
Daarnaast is er ook een open deel, die optioneel kunt monteren. Deze kun je afhankelijk van hoe je de kabelgoot monteert aan de achterzijde of de voorzijde plaatsen. Waarbij meestal de achterzijde het meest handig zal zijn voor de toegankelijkheid.
Voldoende ruimte op de tray voor bijvoorbeeld stekkerdozen of docking stations
In het gesloten deel kun je netjes uit het zicht wegwerken die waar je eigenlijk niet meer zo snel bij hoeft te zijn. Echter zijn er natuurlijk ook dingen rondom je werkplek waar je wel graag snel bij wilt kunnen. Zoals bijvoorbeeld een dockingstation, voor als je met een externe laptop werkt en wellicht meerdere monitoren. Een stekkerblok, waar je regelmatig stekkers moet kunnen aansluiten of ontkoppelen of andere apparaten waar je snel bij moet kunnen. Deze kunnen in zo een geval op de tray worden geplaatst. De tray is 122 diep en voorzien van een randje waardoor het er niet zo snel uit zal vallen. Er zitten sleuven aan de onderzijde, zodat de apparatuur voldoende ventilatie heeft.
Compact van formaat, slechts 400 mm breed, 100 mm hoog en 180 diep
De MyWall HZ 49 L bureau kabelgoot is vrij compact van formaat, wat hem niet alleen uitermate geschikt maakt voor de minder brede bureaus. Ook voor de grotere bureaus biedt het uitkomst. Je kunt het allemaal compact en bij elkaar houden, voor een open en strakke look.
Quick release van het gesloten deel, eenvoudige montage en ontkoppeling
Het gesloten deel is bedoeld voor de kabels waar je niet vaak bij moet, toch is er nagedacht over het feit wanneer je er wel bij zou moeten. Stel je moet een kabel toevoegen of een kabel vervangen. Dan is dit deel voorzien van een "Quick Release" systeem. Wat wil zeggen, dat je het onderste deel van het gesloten deel, heel eenvoudig van het bovenste deel af kunt schuiven, om zo bij de kabels te kunnen.
De montage is dan ook zeer eenvoudig, je bevestigt met 4 schroeven het bovenste deel van de kabelgoot aan het bureau. Vervolgens klik je het onderste deel van het gesloten deel op het gemonteerde deel en je klikt als het nodig is de tray aan het onderste deel.
Vragen over dit product?
Heb je vragen over deze bureau kabelgoot? of in het algemeen? Vraag het ons gerust, wij zijn telefonisch bereikbaar op 075 655 55 80 of per mail naar [email protected]
Daarnaast zijn wij tijdens kantooruren ook meestal persoonlijk via het chatvenster rechts onderaan de pagina te bereiken.

PTZOptics Camera's
Wegwerken en Aansluiten











