Dataflex ViewMaster M6 monitorarm 182
Monitor arm met een reikwijdte van 740mm. Door het kogelgewricht en de meerdere scharnierpunten in deze monitor arm onstaat er een 3 dimensionale verstelling.
De monitor arm gemonteerd worden op uw bureau d.m.v. een bladklem of een bladdoorvoer oplossing. Tevens is deze monitor arm ook te verkrijgen voor aan de muur.
De monitor arm is geheel voorzien van kabel management, waardoor de kabels niet als een wirwar over uw bureau zullen lopen.
Houdt bij de aanschaf van een Monitor arm altijd in de gaten wat het VESA patroon achterop uw monitor is. Dit zijn de schroef gaten waarmee u de beugel gaat bevestigen aan de monitor. Is de VESA van de beugel niet geschikt voor de VESA van uw monitor dan past de beugel niet.
HIER vindt u extra informatie over VESA.
Heeft u een vraag? Aarzel dan niet en e-mail naar info@beugelsenmeer.nl voor gratis advies! U kunt ook bellen naar 075-6555580.
Wilt u een offerte aanvragen? Dit kan wanneer u meer dan 10 stuks wilt bestellen. Dit kan ook op info@beugelsenmeer.nl aangevraagd worden.
monitorarm 182 met gasveer Specificaties:
|
Schrijf uw eigen recensie